Tantárgyválasztást segítő rendszer a weben

ImageKedves Hallgatók!

Itt a lehetőség, hogy megkönnyítsd az életed. Esélyt kapsz arra, hogy a lehető legegyszerűbb és leggyorsabb módon információt kapj a tanulmányaiddal kapcsolatban.

Átlátható, grafikus felület segítségével tájékozódhatsz arról, hogy eddig mennyi kredittel rendelkezel, és még mennyit kell teljesítened a diplomádig.

Pár kattintással láthatod, hogy az eddig teljesített tantárgyaid alapján milyen tantárgyakat tudsz felvenni a következő szemeszterekben.

Megnézheted az egyes tantárgyak előtanulmányi követelményeit.

Ezen felül még információt kaphatsz a különböző tantárgycsoportokkal kapcsolatban, amelyek szükségesek lesznek a diplomád megszerzéséhez.

A megoldást itt találod: http://neptun.sze.hu/catlist/doclist/catid/100/m/1333

A lehetőség előtted áll, használd ki!

*A honlapon keresztül bármilyen észrevételt, ötletet a további fejlesztéshez, javításhoz szívesen fogad a Rektori Hivatal Oktatásszervezési Csoportja.

Hallgatói Önkormányzat

Szenátusi ülés 2018. december 17. 14:00 - 16:00
Téli ünnepi nyitvatartási rend 2018. december 22. 00:00 - 2019. december 1. 23:55
Munkaszüneti nap 2018. december 25. - 2018. december 26.
Munkaszüneti Nap 2018. december 31.