Tulajdonság Érték
Megnevezés Oklevél, oklevélmelléklet, leckekönyv másodlat/másolat kiadása

Oklevél, oklevélmelléklet, leckekönyv másodlat/másolat kiadása

A jelenleg hatályos Térítési és Juttatási Szabályzat 13. számú mellékletében foglaltak szerint

• oklevél, oklevélmelléklet, leckekönyv MÁSODLAT kiállításának díja 25.000 Ft,
  • hitelesített leckekönyv, oklevél, oklevélmelléklet, törzslap-kivonat MÁSOLAT kiállításának díja 12.500 Ft.

A díjat a Neptun rendszeren keresztül kell befizetni az Egyetem által történt tétel kiírását követően.

Amennyiben a Neptunon keresztül a befizetés nem megvalósítható (a volt hallgató nem szerepelt a Neptun rendszerben), a jelzett összeget utalni szükséges:

Bankszámlaszám: 10300002-10801842-00014908

Számlát vezető pénzintézet: MKB Bank Nyrt
Számla tulajdonos: Széchenyi István Egyetem

Közlemény: NÉV + pl. oklevél másodlat (megnevezve a kért okiratot)

Adatok megadása a számlakiállításhoz:

- cím

- adószám

- szak megnevezése

Az igényelt másodlat/másolat kiállítása és postázása a díj befizetése után történik meg.

Az igényléssel kapcsolatos teendők:

• kitöltött formanyomtatvány csatolása
  • ha Ön hiteles MÁSOLATOT igényel, akkor a kitöltött igénylő nyomtatványt postai úton, e-mailben vagy személyesen fogadási időben szíveskedjék az Egyetemre eljuttatni:

- nappali, levelező, távoktatási tagozat: 9026 Győr, Egyetem tér 1. Tanulmányi Osztály (szalayne.hegyi.livia@sze.hu)

• mindenképpen szükséges a személyazonosításra alkalmas igazolvány másolata

Az elkészült dokumentumokat mindig tértivevénnyel postai úton küldjük ki az Ön számára.

File név Nyomtatvány másolat igényléséhez_2022.xlsx
File méret 14,59 kB
File típus xlsx (Mime: application/vnd.ms-excel)
Feltöltve 2013. június 4. 09:33:35