Diplomamunka/Szakdolgozat feltöltése az Egyetemi Könyvtár oldalán

Diplomadolgozat / Szakdolgozat feltöltése

A hatályos TVSZ alapján a diplomamunkákat/szakdolgozatokat – a tanszéki kéréseken, leadásokon kívül - elektronikusan is be kell adni az Egyetem számára.

Az elektronikus példányt az Egyetemi Könyvtár őrzi meg. A Diplomadolgozat feltöltő felület az Egyetemi Könyvtár honlapjáról érhető el (lib.sze.hu). Itt kell feltölteni a dolgozatát az illetékes tanszék által megadott időpontig a Diplomafeltöltési útmutató alapján.

Azon hallgatók számára, akik a 2015/16/1 félévet megelőzően már leadták a diplomamunkát/szakdolgozatot és azt el is fogadták, a feltöltés nem kötelező, de számukra is nyitott. Az Egyetem megköszöni ezen hallgatók együttműködését.

Azoknak a hallgatóknak, akik most adják le a diplomamunkát/szakdolgozatot, az ő számukra a feltöltés kötelező.

Oktatásszervezési Osztály

NEPTUN rendszer - NEPTUN system

Levelező oktatás kontaktóráinak időpontjai 2019. április 26. 13:30 - 2019. április 27. 19:30
Nyugdíjas Egyetem 3. előadás 2019. április 29. 10:00 - 11:00