Adatmódosítási lehetőség a Neptun-rendszerben

Tisztelt Hallgató!

A Neptun rendszerben az alábbi táblázatban szereplő személyes és pénzügyi adatok módosítására van lehetősége a web-es felületen – külön igazolás benyújtása nélkül, büntetőjogi felelőssége tudatában.

Menüpont

Módosítható adat

Új létrehozás

Módosítás

Törlés

Saját adatok/Személyes adatok

Családi állapot

nem

Gyerekek száma

Saját adatok/Elérhetőségek/

Email címek

Email cím

Saját adatok/Elérhetőségek/

Telefonszámok

A fenti táblázatban NEM szereplő személyes adatok esetében minden új adat felvitel, módosítás és törlés csak és kizárólag a tanulmányi ügyintézőn keresztül, az érintett adatot igazoló dokumentum bemutatásával lehetséges (nappali tagozaton személyesen, levelező, illetve távoktatási tagozaton személyesen, vagy a dokumentum szkennelt képének e-mailben történő megküldésével).

Amely felületeken a rendszer ALAPÉRTELMEZETT adat beállítását kéri, ott az Egyetem részéről történő ügyintézés minden esetben az alapértelmezett adat felé történik.

NEPTUN rendszer - NEPTUN system

Az ügyfélfogadás az Oktatásszervezési Osztályon szünetel! Kérjük e-mailben vegye fel a kapcsolatot a kollégákkal! Köszönjük!

Szorgalmi időszak vége 2020. december 5.
Méltányossági vizsgák 2021. január 27. 00:00 - 2021. január 30. 23:00
Szorgalmi időszak kezdete 2021. február 1.
Hallgatói klubkoncert 2021. február 10.