Tantárgyválasztást segítő rendszer a weben

ImageKedves Hallgatók!

Itt a lehetőség, hogy megkönnyítsd az életed. Esélyt kapsz arra, hogy a lehető legegyszerűbb és leggyorsabb módon információt kapj a tanulmányaiddal kapcsolatban.

Átlátható, grafikus felület segítségével tájékozódhatsz arról, hogy eddig mennyi kredittel rendelkezel, és még mennyit kell teljesítened a diplomádig.

Pár kattintással láthatod, hogy az eddig teljesített tantárgyaid alapján milyen tantárgyakat tudsz felvenni a következő szemeszterekben.

Megnézheted az egyes tantárgyak előtanulmányi követelményeit.

Ezen felül még információt kaphatsz a különböző tantárgycsoportokkal kapcsolatban, amelyek szükségesek lesznek a diplomád megszerzéséhez.

A megoldást itt találod: http://neptun.sze.hu/catlist/doclist/catid/100/m/1333

A lehetőség előtted áll, használd ki!

*A honlapon keresztül bármilyen észrevételt, ötletet a további fejlesztéshez, javításhoz szívesen fogad a Rektori Hivatal Oktatásszervezési Csoportja.

Hallgatói Önkormányzat

Mikulásnap 2017. december 12.
Nyugdíjas Egyetem Mosonmagyaróvár (4. előadás) 2017. december 14. 16:00 - 18:00
Téli ünnepi nyitvatartási rend 2017. december 23. - 2018. január 1.