Diplomamunka/Szakdolgozat feltöltése az Egyetemi Könyvtár oldalán

Diplomadolgozat / Szakdolgozat feltöltése

Az TVSZ szerint a diplomamunkákat/szakdolgozatokat - egy nyomtatott példányon kívül - elektronikusan is be kell adni.

Az elektronikus példányt az Egyetemi Könyvtár őrzi meg. A Diplomadolgozat feltöltő felület az Egyetemi Könyvtár honlapjáról érhető el (lib.sze.hu). Itt kell feltölteni a dolgozatát az illetékes tanszék által megadott időpontig a Diplomafeltöltési útmutató alapján.

Azon hallgatók számára, akik a 2015/16/1 félévet megelőzően már leadták a diplomamunkát/szakdolgozatot és azt el is fogadták, a feltöltés nem kötelező, de számukra is nyitott. Az Egyetem megköszöni ezen hallgatók együttműködését.

Azoknak a hallgatóknak, akik most adják le a diplomamunkát/szakdolgozatot, az ő számukra a feltöltés kötelező.

Oktatásszervezési Osztály

Jelentkezés MSc (Mester) képzésre a 2017. évi normál felvételi eljárásban

Felhívjuk figyelmét, hogy a 2017. évi normál felvételi eljárásban az MSc (Mester) képzésre jelentkezett/jelentkező hallgatók számára  fontos információkat foglaltunk össze a felvételi eljárásban való részvételről (határidők, beadandó dokumentumok, kreditelismerési eljárás, stb.)

Tájékoztató a 2017. évi normál felvételi eljárásban (szeptemberi kezdéssel) MSc képzésre jelentkezőknek, 2017A

Kérjük, hogy a tájékoztatót olvassa el figyelmesen!

További információk: http://felveteli.sze.hu/kezdolap

Vizsgaidőszak 2017. május 16. - 2017. július 1.
Nyári záróvizsga időszak 2017. június 21. - 2017. június 30.
Diplomaátadó ünnepély - MK 2017. június 24. 14:00 - 15:00
Szenátusi ülés 2017. június 26. 14:00 - 16:00